SHARME

– Přírodní tuhý kondicionér Sharme Hair Argan Oil olej (Arganový olej) pro poškozené vlasy obsahuje komplex cenných olejů, které vlasy vyživují a hydratují, obnovují jejich strukturu a posilují po celé délce. Vlasy získávají lesk, krásu a vitalitu.

 

  • Sharme Hair je krása v kompaktním objemu pro ty, kteří dokáží ocenit přírodní péči a ekologické produkty. S aplikací Sharme Hair Argana oleje se vaše vlasy stanou zdravými a zářivými.

 

  • Směs arganového oleje, mandlového oleje a extraktu z kopřivového oleje přispívá k rychlé obnově vlasové struktury poškozené v důsledku nesprávné péče nebo působení chemikálií. Zabraňuje vzniku roztřepených konečků, posiluje ochrannou vrstvu vlasů.

 

  • Tuhý kondicionér SHARME HAIR je maximálně obohacen o pečující aktivní složky, které jsou pro pokožku bezpečné. Neobsahuje umělé konzervanty, zahušťovadla a barviva, SLS a parabeny. Pouze přírodní přínos pro vlasy a nic víc!

 

  • Výrobek je zároveň velmi šetrný k Vaší kapse, což znamená, že jej můžete používat až 2-3 měsíce. Díky kompaktnímu tvaru je ideální na cesty nebo do posilovny. Žádné plastové obaly a přírodní složení – krok k ekologickému životnímu stylu!